Znamenie Raka: Toto sú charakteristické črty pre týchto ľudí

3544
Helein/bigstock.com

[nextpage title=“1″ ]

Ľudia v tomto znamení sú usilovní, úctyhodný a príkladný. Aj keď sa na prvý pohľad zdajú úplne jednoduchí a ľahko prečítateľní, v skutočnosti sú pravým opakom. Hovorí sa o nich priam ako o dokonalých.

Reč je práve o ľuďoch narodených v znamení raka. Ako bolo už vyššie spomenuté, pôsobia úplne iným dojmom. Dokážu v sebe rozpútať ukrutnú vášeň a otvorenosť. Sú mimoriadne aktívni, ale nie veľmi prečítateľní. Čo sa týka rodinných vzťahov, rodina je na prvom mieste. Raci nikdy nezabúdajú na základné povinnosti a udržujú si stav oddanosti.

Nenechajte si újsť: Jedineční ľudia s unikátnymi vlastnosťami. Šťastlivci narodení v znamení raka sú inšpiráciou pre všetky ostatné znamenia.

pexels.com

Niekto by povedal, že je toto znamenie priam totožné so znamením škorpióna, v oblasti vonkajšieho zjavu a pôsobenia na ľudí. Sú skvelými rečníkmi a vyžarujú obrovskú charizmu, rovnako ako škorpióni. Vynaliezavosť tohto znamenia nemá hraníc. V skutočnosti má toto znamenie veľmi veľa spoločného s pannou. Majú “superschopnosť” vidieť srdcom to, čo iní vidia len očami.

Pokračujte v čítaní na druhej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“2″ ]

pexels.com

Medzi negatívne vlastnosti raka patrí napríklad extrémna urážlivosť. Je veľmi jednoduché človeka v tomto znamení uraziť čoilen gestom či pohľadom. Do skupiny negatív spadá taktiež to, že raci sú chytrí práve v tom, že dokážu človeku povedať presne to, čo chce počuť. Lichôtky však nie sú vždy na pravom mieste a častokrát je to čistá vypočítavosť.

Neocenia však klamstvo a podlé správanie. Ak náhodou zistia, že ste práve ten, ktorý sa ich snaží oklamať, vedia vás zo svojho života odstrániť veľmi rýchlo. Potrebujú jasnú budúcnosť a istú prítomnosť. Spoľah je na tieto osoby kedykoľvek a kdekoľvek.

Ak sa náhodou stanete ich vyvolenou, budú si vás hýčkať najviac ako to pôjde. Majú radi istoty a nevystupujú z komfortnej zóny. Takže ak si ukradnete ich srdce, je dosť možné, že vám zostane do smrti. Toto romantické znamenie vám zostane verné až do posledného dychu.

Mohlo vy vás zaujímať: Ženy v týchto znameniach zverokruhu, sú tými, ktoré sa najčastejšie vydávajú z vypočítavosti

[/nextpage]

ZDIEĽAŤ