[nextpage title=“1″ ]

Leto sa blíži a s ním aj fráza: „Chudnem do plaviek“. Ak si to hovoríte každý rok a nikdy sa nič neudialo, je to v poriadku. Tento krát vás možno namotivuje tento 40-ročný pán, ktorému sa podarilo za 150 dní schudnúť neuveriteľných 41 kíl. Nebolo to len o chudnutí. Pretože dnes je jeho postava na nepoznanie.

40-ročný americký otecko prehodnotil svoj život a životosprávu po tom, čo bol s rodinou na turistike. Vtedy vážil až 131 kíl. Ako sám hovorí, pohľad samého seba v zrkadle ho donútil premýšľať nad celým svojím životom, rodinou a povinnosťami, ktoré ho ešte v živote čakajú. Preto sa rozhodol svoj život radikálne zmeniť.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Keto Fitness Coach (@jeremiahpetersonmontana),

Článok pokračuje na druhej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“2″ ]

To čo si sľúbil aj dodržal. Celú jeho cestu zdokumentoval na svojom Instagrame. Netají sa tým, že nebyť jeho rodiny, nikdy by sa k tomu neodhodlal. Oni boli tí, ktorí ho motivovali k čo najlepšiemu výkonu, aby mohol byť ešte dlhé roky produktívnym mužom.

Po tejto jeho úspešnej ceste chce podporovať všetkých, ktorý sa rozhodnú urobiť podobný radikálny krok. Chce, aby sa aj oni zbavili všetkých zlých návykov a začali aktívne žiť. Je presvedčený, že jediné čo stačí, je nájsť si tú správnu motiváciu. Pre neho to bola jednoznačne jeho rodina.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Keto Fitness Coach (@jeremiahpetersonmontana),

Mohlo vy vás zaujímať: Ako by mala vyzerať vaša ideálna váha? Prezradíme vám to v tejto tabuľke.

Neprehliadnite: Toto je hlavný dôvod, prečo priberáte a nedokážete schudnúť. Ak sa ho dokážete zbaviť, kilá pôjdu nadol.

[/nextpage]

CEZinstagram.com
ZDROJladbible.com
ZDIEĽAŤ