[nextpage title=“1″ ]

Sviatok Veľkej noci je síce krátko za nami, no príbehy z vášho pečenia a varenia vychádzajú stále von. Takýmto príkladom je aj táto Češka, ktorá sa snažila piecť podľa receptu a formy barančeka, no tento pokus jej ale vôbec nevyšiel. Zostala na smiech.

Fotografiu zvečnila na Facebooku s popisom: “Dobrý večer, tak jsem zkoušela beránka podle vašeho receptu a nevím, kde se stala chyba, ale zase jsem svým výtvorem velice pobavila své známe. Doufám, že se také zasmějete. Hezké Velikonoce.” Určite nepobavila len známych, ale aj nás a iných ľudí, ktorým sa podarilo kliknúť na túto fotografiu.

facebook.com/Herbář

Komentáre pod fotografiou stáli naozaj za to. “Bych po snědení umřela strachy, že se to zase vyklube ven,” píše jedna zo sledovateliek. Iní to zas prirovnávali k najrôznejším zvieratám: “Vypadá jako luxusní velikonoční housenka. Já jsem zas kdysi zdvojnásobila dávku na mřížkovej koláč a upekla jsem rohožku před dveře , škoda, že nemám fotku.”

Článok pokračuje na druhej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“2″ ]

Nuž, aj takéto prípady sa stávajú počas niekoľkodňového tradičného pečenia a varenia. Dúfame teda, že aspoň niekomu z vás podobné výtvory vyšli so cťou a nejakým schopným vizuálom. Aj keď, povedzme si úprimne, kto by sa nad tým nepousmial. Zlepšenie nálady vždy prospeje tak, ako píše ďalší komentár: “Myslím, že jste zaujala více, než kdyby se vám povedl. Díky za zlepšení nálady.”

Pozrite si aj podobné nepodarky, ktoré sa pod touto fotkou nachádzali: 

facebook.com
facebook.com
facebook.com

Ak si chcete pozrieť pôvodný príspevok, kliknite TU

Tip na článok: Slovenka natočila skvelé Veľkonočné video. Takto vyzerá v predstavách Veľkonočný pondelok podľa chlapov

Čítajte tiež: Michal Hudák a jeho legendárny vtip o bezdomovoch! Už ste ho počuli?

[/nextpage]

ZDROJfacebook.com
ZDIEĽAŤ