Vďaka tejto starostlivosti o pleť omladla o 10 rokov. Ak vaša pleť trpí nedostatkami, ukážeme vám, ako si s nimi poradiť

3188
instagram.com/callistalorian/

[nextpage title=“1″ ]

Známa vizážistka Callista Lorian prezradila, čo je pre pleť najlepšie. Podelila sa o niekoľko zaujímavých trikov pomocou, ktorých bojuje proti starnutiu. Sama sa stretáva s problematickou pleťou, no vrásky, či iné nezrovnalosti by pre žiadnu ženu nemali predstavovať problém. Tu sú jej rady, ako si poradiť aj v prípade, že pleť trpí nedokonalosťami, ktoré sa dajú zmeniť, ako švihnutím čarovného prútika.

Hydratácia:
Asi nie je žiadny prekvapením, keď aj táto vizážistka tvrdí, že základom je pitný režim. Čistá voda, či neosladený zelený čaj sú skvelý prostriedkom, ako prečistiť organizmus. Boj s neustále sucho pleťou sa dá vyriešiť kvalitnými hydratačnými krémami, avšak pri ich používaní treba dávať pozor, pretože aplikácia ťažkých krémov, hoci hydratačných, pred spaním môže spôsobiť viac škody ako úžitku.

Správna kozmetika:
Výber správnej kozmetiky vie občas naozaj potrápiť. Nie každý make-up sa hodí na každú pokožku. Mnohé ženy majú mastnú, či naopak príliš suchú pleť, a zlý make-up to môže len zhoršiť, či zvýrasniť. Rovnako je to aj s vhodným odtieňom. Ten by sa nemal kontrastovať. Pred jeho nanesením sa odporúča použiť podkladovú bázu.

Kvalitný spánok:
Na zdravo vyzerajúco pleť má veľký dopad aj spánkový režim. Mnohé ženy každé ráno nanášajú rôzne korektory, či ďalšie vrstvy make-upu, len preto aby ich pleť vyzerala aspoň o čosi sviežejšie. Sedem hodín spánku môže byť pre niekoho niečím absolútne nemysliteľným, no telo nie je stroj a nezdravo vyzerajúca pleť je toho indikátorom.

Článok pokračuje na druhej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“2″ ]

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Callista Lorian (@callistalorian),

Nedokonalosti idú bokom:
Každý je iný. A každý má pekné niečo iné. Niekto môže mať plné pery, či veľké oči. Trik tejto kozmetičky spočíva v tom, že najdôležitejšie je zvýrazniť to jedinečné. Môžu to byť napríklad aj lícne kosti, ktoré sa v minulosti stali veľkým trendom.

Čistenie pleti:
Spánok s nalíčenou pleťou je naozaj pohromou. Kvôli make-upu sa upchávajú póry a pleť nedýcha. Podobne je to aj s viečkami, kde je pokožka naozaj veľmi jemná. Očné tiene ich zaťažujú a vysušujú. Pred spaním je potrebné tvár odlíčiť, najvhodnejší je odličovač, ktorý nie je mastný. Výborným pomocníkom pri čistení pleti sú aj rôzne pleťové vody, ktoré odstraňujú zvyšný make-up.

deagreez/bigstock.com

Tvárová gymnastika:
Tvárová gymnastika sa stáva čoraz viac obľúbenejšou. Vyhladzuje totiž vrásky a ženy podobné kurzy vyhľadávajú čoraz častejšie. Rôzne cvičenia sa dajú nájsť aj s návodmi na internete. Veľkou výhodou je, že táto gymnastika odstraňuje aj vrásky z dekoltu, kde je pokožka ochabnutá a rýchlo stráca pružnosť.

Mohlo vy vás zaujímať: Poznáme ich všetky, ale máloktorá vie, čo presne znamenajú. Toto sú charakteristické vlastnosti BB, CC, DD, PP a EE krémov

Neprehliadnite: Pohár vína každý deň. Neuveríte, čo to urobí s vaším telom.

[/nextpage]

CEZinstagram.com
ZDROJgoodhousekeeping.com
ZDIEĽAŤ