Slovensko žije hokejom. Mávajúce vlajočky v tvare vlajky vidno ešte aj na taxíkoch, či inú hokejovú výzdobu v rôznych podnikoch. Nehovoriac o fanúšikovských zónach v niektorých mestách a dedinách, kde sa dá pozerať hokej v priamom prenose. Fanúšikovia si v týchto zónach môžu dopriať aj občerstvenie, napríklad v podobe piva alebo jedla.

Po výhre s USA bolo Slovensko, ako na ihlách a túžobne očakávalo nasledujúci hokejový zápas s Fínmi. Všetci, samozrejme, dúfali vo výhru a Košická Steel Aréna bola naozaj na prasknutie. V hojnom počte sa ukázali nielen Slováci, ale aj Fíni.

Mohlo vy vás zaujímať: Táto pesnička od skupiny Šarišanci s videoklipom v čistej prírode chytí za srdce každého!

Diváci si zápas natáčali, no to čo bolo zachytené na kamere nikto nečakal. Medzi slovenskými fanúšikmi totiž sedel aj známy moderátor, Daniel Očenáš, ktorý pracuje pre televíziu Markíza, no slová, ktoré vypustil z úst prekvapili celé Slovensko.

V kritickom momente na ľadovej ploche, keď rozhodcovia rozhodli o ukončení presilovky, si tento moderátor pustil ústa na prechádzku a všetkým vykričal, čo si naozaj myslí. Jeho slová neodsúdilo ani množstvo fanúšikov, pretože im hlavou pravdepodobne behalo to isté.

Tip na článok: Rytmus a Jasmína si čoskoro povedia svoje ,,ÁNO“. Bude to na tomto mieste

ZDROJcas.sk
ZDIEĽAŤ