Rytmus a Jasmína si čoskoro povedia svoje ,,ÁNO“. Bude to na tomto mieste

10469
instagram.com/rytmusking/ & instagram.com/jasmina_alagic/

[nextpage title=“1″ ]

Známy slovenský raper, Patrik “Rytmus” Vrbovský, si čoskoro povie áno so svojou bosnianskou priateľkou, Jasmínou Alagič. Bolo mnoho konšpirácií, kde by sa to mohlo stať a či vôbec na Slovensku. Dnes už je všetko všetkým jasné. Pár sa rozhodol túto vec už viac netajiť.

Vzťah moderátorky Fashion TV a umelca netrval naozaj veľmi dlho a prišli prvé životné kroky ako dieťa a svadba. K tomuto celému sa však oni sami vyjadrujú, že je to jednoducho od prvej chvíle láska na celý život, a že už nemienia nikoho presviedčať o opaku.

Ak je to teda naozaj tak, takýto jav je na Slovensku, a teda v šoubiznise, pomerne unikátny. Je pravdou, že sú si títo dvaja blízki. Denne vidíme na sociálnych sieťach ich zamilované výlevy lásky.

Dnes sa však ich bežné dni točia okolo intenzívnych príprav na spomínanú svadbu roka. Keďže sme všetci s napätím čakali, kde sa veselica bude konať, zamilovaný pár prišiel s vyjadrením, že sa táto veľkolepá ceremónia udeje práve na zámku Šimák v Pezinku.

Článok pokračuje na druhej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“2″ ]

Práve táto dvojica, bude vlastniť sobášne prvenstvo na tomto mieste. Po rozisahlej rekonštrukcii bude toto prvá svadba, ktorá sa tam udeje. Jasmína sa k tejto celej radostnej novine vyjadrila takto: “Až úplná náhoda nás zavidela na toto úžasné miesto.”

Taktiež je už verejne známe, že si Alagič necháva ušiť svoju svadobnú róbu práve v salóne Jany Pištejovej. Je dosť možné, že aj družičky si oblečú šaty známej návrhárky. Nepochybne by toto mala byť svadba svadieb a keďže aj Jasmína aj Patrik sú si blízki temperamentom, hostina bude do bielého rána za sprievodu hlasnej hudby. Mal by to byť riadny bašável.

Nuž, tomuto šoubiznisovému páru želáme len to dobré. Aby im táto honosná svadba vyšla tak, ako si to sami predstavujú. Samozrejme, keďže už čoskoro privedie Jasmína na svet ich prvého potomka, tak aj v tomto prípade posielame vrúcne gratulácie a veľa trpezlivosti na ceste novým životom.

Nenechajte si újsť: Rytmus prehovoril: Toto je pravda o rozchode s Darou.

Čítajte tiež: Honosná rómska svadba na východe Slovenska. Samotný ženích sa pochválil, že minul 48 000€, takúto hostinu zaplatil pre hostí

[/nextpage]

ZDROJfeminity.zoznam.sk
ZDIEĽAŤ