[nextpage title=“1″ ]

Z dreva dokáže človek urobiť divy. Tento chlapec nie je výnimkou. Vrátil sa k starému remeslu, ktoré niekedy živilo našich dedkov. Sedemnásťročnému Lukášovi patrí obdiv za túto činnosť. Uzdu kreativite popúšťa pri navrhovaní rôznych drevených vecí ako napríklad motýliky, kravaty, hračky, doplnené o regionálne a ľudové motívy.

Lukáš hovorí, že prvýkrát dostal vypaľovačku do dreva keď mal len trinásť rokov. Potom nastúpil na Strednú priemyselnú školu drevársku v Prešove, kde ešte stále študuje. Najskôr začal vyrábať rôzne drevené veci pre rodičov, neskôr sa jeho repertoár kupujúcich rozrástol.

facebook.com/Drevonel
facebook.com/Drevonel

Článok pokračuje na druhej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“2″ ]

Chytrý chlapec využíva len ekologické prípravky, ktoré neškodia ani prírode ani deťom a ľuďom vo všeobecnosti. Ceny sa pohybujú v relatívne prijateľných hodnotách. Napríklad srdiečko s ľubovoľným textom stojí 15 eur, manžetové gombíky len 8 eur a motýlik s náušnicami 25 eur.

Lukáš vyrába všetko bez akejkoľvek pomoci. Veci najprv vytvorí, potom vypáli, namaľuje alebo vypíše čo treba a potom zakonzervuje drevo olejom alebo lakom. Všetky veci sú naozaj kvalitné, pestré a vo vzoroch folklóru. Je naozaj chválihodné, že v našej krajine máme takýchto umelcov. V prípade, že by ste chceli originálny darček, viete na koho sa obrátiť.

facebook.com/Drevonel
facebook.com/Drevonel

Tip na článok: Chlapec s nevídaným talentom. Už ako 2 ročný vedel že chce malovať, teraz keď má 16 rokov kreslí priam neuveriteľné obrazy

Neprehliadnite: Muž zobral palety, ktoré pretvoril do krásneho záhradného nábytku. Za toto platíte obchodom STOVKY EUR, my vás naučíme si ho vyrobiť

[/nextpage]

CEZfacebook.com
ZDROJcas.sk
ZDIEĽAŤ