Marek Hamšík si chcel kúpiť auto známej luxusnej značky. To, aké mal požiadavky privádzalo predávajúceho do rozpakov

3571
youtube.com/Televízia Markíza

[nextpage title=“1″ ]

Určite už nie jeden Slovák zaregistroval najnovšiu zábavnú reláciu na Markize, 2 na 1. Princíp je veľmi jednoduchý. Urobiť si zo slovenských celebrít dobrý deň. Inak to nebolo ani v prípade pozvaného Mareka Hamšíka, ktorý si počas scény so skrytou kamerou, išiel kúpiť auto. Pri jeho požiadavkách sa nie jeden človek chytí za hlavu.

Práve táto relácia je známa tým, že naopak ako všade inde, vidíme našich hercov, herečky, športovcov, ale aj spevákov v tom najlepšom svetle, tu sa ich snaží moderátorska dvojica, Adela Vinczeová a Dano Dangl, čo najviac zhodiť a zosmiešniť svojimi nepochopiteľnými úlohami a požiadavkami.

V jednej z nich si musel známy slovenský futbalista kúpiť auto. To ale nie je všetko. Počas procesu kúpy, sa jeho, respektíve moderátorske požiadavky stále supňovali do nereálnych výšin.

Čítajte tiež: Personál obchodu na ňu nechápavo pozeral. Dominika Cibulková bez hanby pred ostatnými zákazními jedla fotopapier, oblizovala fixky a ukradla spinkovač

Pokračujte v čítaní na druhej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“2″ ]

Ako prvé si opýtal kávu s olivami, neskôr skúšal kufor auta vlastným telom. Predajca sa síce tváril chápavo, no na jeho očiach bol vidieť strach z pomätenosti športovca.

Neskôr sa pýtal otázky, či by si vedel potetovať poťahy v aute. Veď posúďte sami, čo hovoríte na toto desivé, no naozaj vtipné video, kde sa Marek Hamšík strápňuje ako to len ide. Sám sa neskôr vyjadril, že mu to bolo nesmierne nepríjemné a trápne. Robil zo seba robí šaška prvej triedy. Nuž, toto je údel tých, ktorí s touto výzvou súhlasia.

 

Mohlo vy vás zaujímať: Karel Gott naspieval so svojou dcérou pieseň, ktorá sa vás zaručene dotkne

[/nextpage]

ZDROJyoutube.com
ZDIEĽAŤ