Do Funrádia sa na dennej báze dostávajú zaujímavé a vtipné príhody, ktoré bavia celé Slovensko. Väčšinou sú to zážitky a mometky z rôznych životných sfér. Inak to nebude ani pri tejto, ktorú poslala poslucháčka Monika.

Žena opísala situáciu, ako sa vrátila po dvoch dlhých smenách z práce a čakalo ju naozaj príjemné prekvapenie. Jej manžel si robil úlohy s ich 8 ročným synom. K popisu dokonca prihodila fotku. Predmet prvouka, nie je z tých najľahších v druhom ročníku, a teda už aj to ženu prekvapilo. Skúste si úlohu spraviť aj vy. Popis pôdy nie je veru jednoduchý.

funradio.sk

Nuž, povedzme si sami. Koľko ockov takto trávi voľný čas so svojimi deťmi?! Písanie domácich úloh nie je žiadnou príjemnou a zábavnou vecou. A pre rodičov je to ešte o trošku ťažšie, pretože z kolobehu učenia už dávno vypadli.

Nuž, kiežby chcelo byť takýchto tatkov čoraz viac, aby si mamičky mohli po práci ležať s vyloženými nohami. Nemuseli by riešiť čo je správne a čo nie, opravovať gramtické chyby, či dokonca riešiť úlohy z prírodovedy, ako to bolo v prípade poslucháčky Moniky a jej rodinky.

Čítajte tiež: Slobodná matka napísala dojemný list svojmu nezodpovednému bývalému priateľovi. Slová, ktoré zabolia.

Neprehliadnite: Školáčka spravila experiment, ktorý rozdelil ľudí na dva tábory. Majú mikrovlnné rúry tiež taký negatívny dopad na naše zdravie?

ZDROJfunradio.sk
ZDIEĽAŤ