[nextpage title=“1″ ]

Legendárneho speváka Karla pozná nielen celé ČeskoSlovensko, ale je mimoriadne vychýreným umelcom aj v zahraničí. Hovorí sa, že človek ako je on, sa narodí len raz za generáciu. Muž, ktorý má v hrdle zlato si za tie roky získal srdcia miliónov ľudí. Nakoľko jeho kariéra bola po celý život nabitá rôznymi turné, koncertmi a vystúpeniami, na takzvaný rodinný život si našiel čas až teraz.

Možno a ste ani nevedeli, že jeho najstaršia dcéra Charlotte Ella Gottová má už 13 rokov. Je to mimoriadne pekné a talentované dievča. So svojím otcom nahrala v nedávnej dobe pieseň Srdce nehasnou.

K piesni natočili zároveň klip, ktorý je dostupný na sociálnej sieti Youtube. Pieseň sa stala okamžite virálnou po celom internete. Hoci bola vydaná len 2.5.2019, dosiahla už takmer  1 000 000 vzhliadnutí. Dokonca sa dostala do top 10 v trendoch najpozeranejších videí na Slovensku.

Video nie je len nádherným umeleckým zážitkom, ale zároveň zobrazuje obrovskú otcovskú lásku. Atmosféra vo videu je neskutočne krásna a chytí vás za srdce.

Článok pokračuje na druhej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“2″ ]

Je jasne vidieť, že ani po rokoch nevyšiel Karel Gott zo svojej speváckej formy. Zrejme budú deti nasledovať jeho príklad. Rozhodne na základe hlasu mladej Charlotte je vidieť, že mladá slečna zdedila po otcovi krásny hlas a schopnosť získať si statisíce ľudí.

Momentálne sme len na začiatku jej rozkvitajúcej budúcnosti, ktorá nás ešte všetkých ohromí.

Mohlo vy vás zaujímať: Video zo slovenskej svadby dobýva internet. Nevesta mala len jednu podmienku, takto to celé dopadlo

Neprehliadnite: Zimomriavky po celom tele. Jej hlas je natoľko očarujúci, že ani porota neverila, ako to môže spievať len 11 ročné dievča

[/nextpage]

 

CEZdobrenoviny.sk
ZDROJyoutube.com
ZDIEĽAŤ