Je neuveriteľné, že tento muž ma 51 rokov. Jeho vzhľad pripomína akoby mu bolo o 20-30 rokov menej. Toto je jeho tajomstvo tak mladého vzhľadu

26565
takprosto.cc

[nextpage title=“1″ ]

Hovorí sa, že vek je len číslo. A čoraz viac ľudí dokazuje, že je to naozaj pravda. Dôkazom jej aj tento 51-ročný muž, ktorému by ste určite netipovali viac ako 30 rokov. Je úplne bez vrásky a s dokonalou postavou. Aké je jeho tajomstvo?

Chuando Tan pochádza zo Singapuru. Pracuje ako fotograf. Okrem toho, že fotí svojich klientov, veľmi rád fotí aj seba. Nie je sa čomu diviť. Mať 51 rokov a vyzerať ako on je naozaj veľká vec. Ľudia ho prirovnávajú k Dorianovi Greyovi, ktorý nestarol, ale práve naopak. Bol čoraz mladší a mladší.

takprosto.cc

Chuando pracoval v 80.rokoch ako manekýn a fotomodel. V 90.rokoch to skúsil s popovým spevom. Neskôr, keď mu nevyšla spevácka kariéra,  rozhodol sa byť fotografom. Jeho fotografie sa stávali čím ďalej tým viac populárnejšie a ľuďom sa páčili. O to viac, keď začal uverejňovať fotografie, na ktorých bol on sám.

Článok pokračuje na druhej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“2″ ]

takprosto.cc

Kamarát mu odporučil, aby si založil účet na Instagrame. Chuando sa nechal presvedčiť a pravidelne tam zverejňoval svoju prácu. Okrem iného aj svoje fotografie. Používatelia si však všimli, že na svoj vek vôbec nevyzerá. Po všetkých zvedavých otázkach sa teda rozhodol prezradiť všetkým to, ako žije.

Chuando sa podelil so svojím hlavným mottom, ktorého sa celý život drží: „Ste to, čo jete,“ a preto verí, že 70% vplýva na telo a váš celkový vzhľad jedlo a zvyšných 30% závisí od cvičenia.

Mohlo vy vás zaujímať: Čoskoro bude mať sedemdesiat rokov. Doktorke Quinnovej to však nikto neverí. Vyzerá stále krásne a pôvabne ako kedysi.

takprosto.cc

A preto jeho raňajky vyzerajú napríklad aj takto. Šesť na tvrdo uvarené vaječné bielky a 3 žĺtky, avokádo, bobuľové ovocie a pohár mlieka. Počas dňa si ešte dopraje nejakú rybaciu polievku, zeleninu, ryžu či kuracie mäso. Jeho večera obsahuje zeleninový šalát, bylinky a bielkoviny.

Článok pokračuje na poslednej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“3″ ]

takprosto.cc

Úplne si odopiera kávu, čaj a alkohol. Pije len čistú vodu a šťavy z rôzneho ovocia či zeleniny. Sladkosti nekonzumuje, no má slabosť na zmrzlinu, ktorú ak si už má dopriať, tak určite len v prvej polovici dňa. Posledné jedlo si dá 4 hodiny pred spaním a nechodí spať neskôr ako o 23.00.

Cvičí každý deň najmenej 1 hodinu denne. 30 minút cvičí silový tréning a 30 minút kardio tréning. Jeho energia, aj tá, ktorú vyžaruje je z toho, že robí čomu verí a čo ho baví. Nie nadarmo sa hovorí, že to čo žijeme ovplyvňuje to, kým sme.

takprosto.cc

Nenechajte si újsť: Známy mýtus o raňajkách bol vyvrátený…Ako to teda v skutočnosti je?

Čítajte tiež: Dietológ poradil, ako sa zbaviť nadbytočného tuku na bruchu. Iný za to vyhadzujú stovky eur, vy to máte zadarmo.

[/nextpage]

ZDROJtakprosto.cc
ZDIEĽAŤ