Horoskop na Máj lásky čas: Baran a Váhy to budú mať v tomto mesiaci ťažké. Toto prinesie ostatným znameniam zverokruhu

29408
Helein/bigstock.com

[nextpage title=“1″ ]

Máj je mesiacom lásky. Kvitnú stromy aj kvety, tento mesiac je totiž bohyni Maji, čo už vypovedá samo o sebe. Máj pre niektorých prinesie veľa zaujímavých životných príležitostí, iní si v tomto období musia dávať pozor na svoje zdravie. Tomuto sa však niektoré znamenia nevyhnú:

Baran:
Máj bude pre toto znamenie naozaj stresujúcim obdobím. Preto by ste si mali daj na chvíľu zaradiť spiatočku a relaxovať aspoň cez víkend. Najvhodnejší by bol rodinný výlet do prírody, plný pohody a užívania si jarnej prírody. Čo sa týka vzťahov, tu vám bude karta naklonená, takže pri novej známosti váhať určite netreba.

Neprehliadnite: Rok 2019 bude rokom prasaťa podľa čínskeho horoskopu. Tieto veci čakajú jednotlivé znamenia.

Býk:
Býky by sa mali na tento mesiac obrniť trpezlivosťou. A to najmä pri konfliktoch s partnermi, pretože výskyt hádok môže byť častejší, než by sa vám páčilo. Problémy vás neobídu ani v práci, no na konci mesiaca sa situácia obráti k lepšiemu.

Blíženci:
Ľudia v tomto znamení sú známi svojou obetavosťou, no minimálne v prvej polovici mája by si Blíženci mali dať pozor na to, či ich dobrotu niekto nevyužíva. Taktiež môžu popremýšľať o toxických ľuďoch v ich živote. Avšak opatrní by mali byť najmä v radikálnych zmenách v zamestnaní, pretože radikálna zmena niekedy nemusí byť to najlepšie možné riešenie.

Článok pokračuje na druhej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“1″ ]

Helein/bigstock.com

Rak:
S kariérnym rastom toto znamenie v predchádzajúcich mesiacoch nemalo ani ten najmenší problém a máj nebude žiadnou výnimkou. Avšak môže sa stať, že kvôli práci chladnú vzťahy s okolím, skúste sa zamerať na potreby vašich priateľov alebo známych, a výsledky sa dostavia určite.

Lev:
Levy tento mesiac venujú svojim priateľom. Večery strávené pri dobrej hudbe, či chutnom jedle vám pripomenú prijemné spomienky z minulosti. Máj je pre toto znamenie tiež časom, kedy pozitívnu energiu budú môcť priam rozdávať, preto by ju mali využiť a slniť si sny z mladosti.

Tip na článok: Horoskop zdravia na rok 2019. Odhalíme vám, čo čaká každé znamenie zverokruhu!

Panna:
Pre tých nezadaných v tomto znamení je čas, aby tento status napravili. Dôležité je nebáť sa nových príležitostí a dať šancu aj tam, kde plamienok už vyhasol. Nikdy nič nie je stratené a riešenie sa nájde, ale strácať vieru je to najhoršie, čo môžete urobiť.

Článok pokračuje na ďalšej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“3″ ]

Helein/bigstock.com

Váhy:
Máj bude pre Váhy naozaj vyčerpávajúci. Priatelia, či rodina vás bude vyhľadávať, pretože vám dôverujú. Budú potrebovať rady, pretože vás považujú za človeka, ktorý je dostatočne schopný na to, aby im pomohol a vypočul ich. Možno vás práve zastihnú v zlej nálade, ale udržať si chladnú hlavu je základ.

Čítajte tiež: Veľký indiánsky horoskop na rok 2019: Mnohé znamenia čakajú osudové zlomy v ich živote.

Škorpión:
Škorpióny budú tento mesiac kráčať s minulosťou pred očami. Avšak tentoraz jej dovolíte výrazne ovplyvniť súčasné rozhodnutia. Je prirodzené, že minulosť zasahuje aj do prítomnosti, no niekedy je lepšie nebrať ju do úvahy vôbec.

Strelec:
Práca, práca, všade práca. Ľudia v tomto znemení by si mali odpočinúť a využiť voľné dni na to, aby čas trávili s rodinou. Ani s partnerom to v máji určite nebude najružovejšie, ale zlé dni pominú a hádky sú ich súčasťou.

Článok pokračuje na poslednej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“4″ ]

Helein/bigstock.com

Kozorožec:
Toto znemenie by sa malo vyhnúť sladeným nápojom, či bublinkám. Máj by ste mali využiť na očistu, piť zelený čaj alebo čistú vodu. Rovnako by ste si mohli upraviť aj stravu a zaradiť do nej viac ovocia a zeleniny.

Vodnár:
Vodnári budú mať šťastenu naklonenú na svojej strane! Bude sa vám dariť vo vzťahoch, no rovnako aj na pracovisku. Taktiež dbajte na svoje zdravie, pretože to je iba jedno. Skúste prevetrať starý bicykel alebo korčule.

Ryby:
Ľudia narodení v tomto znamení by si mali dopriať veľa času na zotavenie. Mohlo sa stať, že udalosti posledných týždňov na vás začali nepríjemne doliehať a preto je nutné dopriať si čas osamote a popremýšľať o skutočných hodnotách.

Mohlo vy vás zaujímať: Cigánsky horoskop: je jedným z najpresnejších, aký si o svojom znamení môžete prečítať.

[/nextpage]

ZDROJpluska.sk
ZDIEĽAŤ