Áno je to tak. Ak sa vám nechce veriť nadpisu tohto článku, čítajte ďalej a dostanete sa na video nižšie, ktoré vám zaručene dokáže, že Dominika Cibulková je herečkou roka. Samozrejme amatérskou v rámci známej slovenskej relácie 2 na 1.

Najnovšia zábavno z časti aj hudobná relácia, ktorej moderátormi sú Dano Dangl a Adela Vinczeová, strápňuje celebrity ako to ide. Veselo ich posiela spolu so skrytou kamerou na rôzne miesta, kde potom známe osobnosti vykonávajú pokyny moderátorov. Povieme vám, že po pozretí videa vám bude nasledujúcej celebrity naozaj ľúto.

Nenechajte si újsť: 13 každodenných vecí a ich využitie, ktoré ste netušili.

Dominika Cibulková bola však opakom stresujúcich celebrít a náramne si to v Bratislavskom Fotolabe užila. Úplne v pohode si oblizovala fixky, sedela na zemi, či pchala hlavu do skenera. Zamestnancom to bolo po chvíli naozaj divné a vtipné a tak sa začali zabávať spolu s Dominikou až do konca výzvy 2 na 1.

Prvotný zámer bolo vytlačenie podpiskariet. Sprvu si žiadala kvalitný fotopapier, ktorý začala trhať, neskôr si ho skúsila ochutnať úplne bez zábran. Dominika sa svojej role zhostila naozaj s veľkolepou parádou a po pozretí tohto videa nezostane jedno oko suché. Samozrejme nie zo smútku, ale naopak z náramnej srandy.

Čítajte tiež: Karel Gott naspieval so svojou dcérou pieseň, ktorá sa vás zaručene dotkne

Mohlo vy vás zaujímať: Známy obchodný reťazec na Slovensku rozhneval množstvo ľudí. Odkaz zákaznika, ktorý zavesil na internet rozdelil ľudí na dva tábory

ZDROJyoutube.com
ZDIEĽAŤ