[nextpage title=“Pokračovať“ ]

V poslednej dobe sa vyskytlo veľa prípadov ľudí, ktorí ževraj cestovali do budúcnosti. Medzi nimi patrí aj prípad istého mladíka z roku 2021, ktorý povedal o tomto roku veľa zábavných príhod.

Čo je ešte viac zaujímavejšie, podľa neho sa cestovanie v čase stane bežnou zábavou v budúcnosti, potom čo sa dostaneme do tohto roku. Náš ďalší hrdina, ktorý prišiel dokonca z roku 6000 povedal tiež veľa zaujímavých vecí. Údajne sa zúčastnil na viacerých pokusoch v 90-rokoch minulého storočia, čo ho hodilo 6000 rokov pred, ale dokázal sa vrátiť späť.

RAJr/bigstock.com

Muž sa vyjadril, že cestovanie časom bude celkom bežné, ale tí, ktorí túto službu využijú, by sa mali správať nenápadne a nemali by v žiadnom prípade zasahovať do toho, čo sa deje. Okrem toho v budúcnosti bude možný aj pohybpriestore, teda teleportácia.

Článok pokračuje na druhej strane nižšie: 

[/nextpage]

[nextpage title=“2″ ]

Síce filmy Jamesa Camerona neboli prorocké a Al ľudstvo nezničil, no predsa len dokázali vystihnúť podstatu robotov. Počítaš úplne stráca emócie a preto je schopný dosiahnuť čo najúčinnejšieracionálnejšie rozhodnutia. Dokonca vedia predpovedať budúcnosť aj keď nám nie je jasné, prečo.

V roku 6000 bude ľudstvo normálne cestovať do vesmíru. Je veľká škoda, že cudzinec nešpecifikoval, kedy kozmická expanzia začala. Ale potvrdil, ako iní cestovatelia v čase, že cestovanie v čase bude možné už v roku 2028.

Andrey Suslov/bigstock.com

Ľudia konečne dosiahnu nesmrteľnosť alebo niečo podobné. Bude možné digitalizovať svoje vlastné vedomie, ktoré nám technicky umožní žiť navždy.

Článok pokračuje na poslednej strane nižšie: 

[/nextpage]

[nextpage title=“3″ ]

Celý výlet do budúcnosti však neprebehol v úplnom poriadku. Faktom je, že odišiel aj s kamarátom, ktorý si chcel zdigitalizovať svoje vlastné vedomie, lenže nevedel, že v takejto podobe sa nebude môcť včas vrátiť.

Nováčik priniesol aj fotografiu z budúcnosti, na ktorej však nič nie je jasné, no tvrdí, že je na ňom zobrazené mesto. Náš cestovateľ je odhodlaný žiť až do roku 2028 a potom sa vráti do roku 6000 a pripojí sa k jeho priateľovi. Už nám len zostáva zaželať veľa šťastia.

Veríte, že ľudstvo bude schopné prekonať všetky prekážky na ceste žiť aspoň 4 tisíc rokovtechnologický pokrok bude taký, aký si predstavujeme? Kebyže máte možnosť cestovať časom, do akého roku by ste sa presunuli? Porozprávajte nám o tom v komentároch.

[/nextpage]

CEZyoutube.com
ZDROJofigenno.com
ZDIEĽAŤ