[nextpage title=“1″ ]

Možno aj vy patríte medzi ženy, ktoré to v živote v oblasti vzťahov nemali jednoduché. Hoci sa občas všemožne snažíme, stále sa nám nedarí natrafiť na toho pravého. Blúdime tak zo vzťahu do vzťahu a naša cesta sa potom podobá začarovanému kruhu.

V dnešnej dobe nie je vskutku ľahké, nájsť si partnera, ktorý by nám všestranne vyhovoval. Ak sa už aj takýto muž objaví, nie je jednoduché si ho často krát získať. My vám dnes prinášame 3 tipy, overené ženami, ktoré zaručene pomôžu akejkoľvek žene pri hľadaní životnej lásky.

1. Musíte si veriť:
Rovnako ako aj my milujeme sebavedomých mužov, tak aj muži zbožňujú sebavedomé ženy. Každý chlap chce partnerku, ktorá si je sebou istá a nehanbí sa ukázať svoje emócie a ženskosť. Ustráchanosť naozaj len veľmi ťažko niekoho zaujme. Preto sa nebojte pozdvihnúť hlavu a pozrieť sa chlapovi, o ktorého máte záujem rovno do očí.

2. Nečakajte, že vám chlap spadne z neba:
Ak si myslíte, že sedením doma a čakaním na zázrak niekoho zbalíte, tak ste na veľkom omyle. Žiaľ chlapi zatiaľ z neba nepadajú. Ak niekoho chcete získať, musíte aj vy priložiť významne ruku k dielu. Preto sa nebojte a vyrazte si po práci s kamarátkou do baru, reštaurácie, na koncert, do mesta a podobne. Nebojte sa vyjsť do spoločnosti a medzi ľudí. Čím častejšie budete spoločensky aktívna, tým sa zvyšujú vaše šance u mužov.

Článok pokračuje na druhej strane:

[/nextpage]

[nextpage title=“2″ ]

3. Rozvíjajte svoje hobby:
Možno ste sa ešte s takouto radou nikdy nestretli, no popri rozvíjaní vlastných hobby taktiež môžete spoznať niekoho nového. Ak rada kreslíte alebo zbožňujete hudbu, prihláste sa na kurz prípadne navštívte koncert. Veľkou výhodou navštevovania kurzov je, že máte väčšiu šancu stretnúť niekoho, kto má podobné záujmy ako vy.

Na záver je dobré spomenúť, že sa nemusíte obávať ísť aj do internetovej zoznamky. Nielen v zahraničí, ale aj na Slovensku sa táto forma zoznamovania stáva čím ďalej, tým viac populárnejšou. Nie je to žiadna hanba stretnúť sa s niekým cez internet. Zároveň je to vynikajúca možnosť pre ľudí, ktorí sú zaneprázdnení a nemajú čas na chodenie do spoločnosti.

Neprehliadnite: Neuveriteľných 53 rokov je vekový rozdiel medzi týmto párom. Mladá 21 ročná žena sa zamilovala do 74 ročného muža, chystajú spolu aj svadbu

Čítajte tiež: To, aký účes má muž veľa o ňom vypovedá. 8 najčastejších mužských účesov, ktoré vám odhalia pravdu o majiteľovi

[/nextpage]

ZDROJcasprezeny.pluska.sk
ZDIEĽAŤ